[OULS] Metų atidarymo ir susipažinimo vakaras

Sunday, 20th October 2013 at 7pm - 9:30pm

Location: Green Templeton College, 43 Woodstock(!) road

This event is in the past.

Sveiki,

Prasidėjus naujiems mokslo metams, į veiklą vėl sugrįžta Oksfordo universiteto lietuvių bendrija. Skubame pasveikinti visus Oksfordo lietuvius - ir šviežius žaliūkus, ir senuosius veteranus - su naujaisiais akademiniais metais! Tikimės daug prasmingų renginių ir švenčių kartu.

O pirmoji šventė - OULS atidarymo ir susipažinimo vakaras, kuris vyks šį sekmadienį, 19 val., Green Templeton College, 43 Woodstock Road (http://goo.gl/maps/ekI4l). Kviečiame visus prisijungti prie šio neformalaus pasibuvimo, kur bus muzikos, draugų, ir žinoma (kaipgi be) maisto! O jei bus nuotaikos, išbandysime savo jėgas protinguose žaidimuose.

Renginio metu trumpai papasakosime apie OULS planus ir artėjančius renginius ateinantiems dviems trimestrams, ant stalo pabersime ir MT13 termcard'ų. Galiausiai apibendrinsime, ką komitetas jau nuveikė nuo rinkimų praėjusį pavasarį.

Naujiems nariams taip pat siūlysime prisijungti prie bendrijos, kiba norėsit, o "seniams" - atnaujinti savo narystę.

Laukiame jūsų visų, ir iki susitikimo jau greitai! Taip pat kviečiame prisijungti prie OULS Facebook grupės: https://www.facebook.com/groups/2202888948

Jūsų --
OULS komitetas

Comments

Who's coming? See all

Export to your calendar


Oxford University Lithuanian Society

Networks: Oxford University

Powered by GroupSpaces · Terms · Privacy Policy · Cookie Use · Create Your Own Group