hi

والپیپر

ساخت وبلاگ

آکورا نخستین شرکت ژاپنی است، که تولید اتومبیل‌های لوکس را در دستور کار خود قرار داد. پیش از شکل‌گیری برند آکورا، هدف اول شرکت‌های خودروسازی ژاپنی، تولید خودرو با حداقل هزینه بود. امروزه بزرگترین رقبای آکورا، دو شرکت لکسوس (با مدیریت تویوتا) و اینفینیتی (با مدیریت نیسان) می‌باشند.

 تعدادی عکس بک گراند (wallpaper) خیلی قشنگ و خوشگل از جوجه های بامزه و باحال در قسمت والپیپر حیوانات سایت

زبان این پرندگان بسیار دراز است و بسته به گونه دارکوب تا حدود ۱۰ سانتی متر نیز میرسد. زبان برخی گونه های این پرنده تا دو سوم بدنشان نیز میرسد!

در انتهای زبان پرنده این پرنده گیرنده های حسی بسیار قوی وجود دارد که سبب میشود دارکوب کوچکترین حرکات حشرات و کرم های درختان را به وسیله ی زبان خود احساس کند.

رئیس بخش روابط عمومی هوندا آقای Sage Marie در ارتباط با این خودرو می‌گوید: NSX اگرچه شبیه NSX اصلی نیست اما راه درستی را در پیش گرفته است و این صنعت را به جهت جدیدی سوق می‌دهد. درحالی‌که NSX اصلی و قدیمی بسیاری از سوپرکار ها را وادار به ارائه‌ی کارایی هیجان‌انگیز با وزن کم، اطمینان بالا و سهولت رانندگی کرد، ماشین آکورا NSX سطح جدیدی از تکنولوژی هیبریدی و توانایی هندلینگ را به نمایش گذاشته است.

به‌لطف پیشرانه‌ی ۸ سیلندر V شکل ۴ لیتری تویین توربوشارژ که از آلمان و مهندس‌های AMG رسیده است، ونتیج جدید بیش از ۵۰۰ اسب‌بخار قدرت در اختیار دارد. گرندتورر خوش‌ساخت استون مارتین برای انتقال قدرت پیشرانه‌ی V8 به چرخ‌های عقب از جعبه‌دنده‌ی خودکار ZF استفاده می‌کند؛ بسیاری از طرفداران، نبود جعبه‌دنده‌ی دستی در ونتیج را یک نقص بزرگ می‌دانستند. اما حالا مدیران ارشد استون مارتین با نسخه‌ی AMR، به درخواست این افراد پاسخ داده‌اند.


hi

Powered by GroupSpaces · Terms · Privacy Policy · Cookie Use · Create Your Own Group