hi

About this group

<p style="margin: 1em auto; padding: 0px; font-family: vazir, sans-serif; font-size: 13px; max-width: 100%; text-align: right; white-space: normal;">&nbsp;توجه کنید که هرکسی، حتی خودتان نمی توانید کار&nbsp;<a href="http://www.abtintranslationoffice.com/"; style="margin: 0px auto; padding: 0px; max-width: 100%; color: rgb(2, 136, 209); text-decoration-line: none;">ترجمه رسمی</a>&nbsp;را انجام دهید، چرا که نیاز به تایید ترجمه توسط<a href="http://www.abtintranslationoffice.com/"; style="margin: 0px auto; padding: 0px; max-width: 100%; color: rgb(2, 136, 209); text-decoration-line: none;">مترجم رسمی</a>&nbsp;است. بنابراین این کار را باید به یک&nbsp;<a href="http://www.abtintranslationoffice.com/"; style="margin: 0px auto; padding: 0px; max-width: 100%; color: rgb(2, 136, 209); text-decoration-line: none;"><strong style="margin: 0px auto; padding: 0px;">دارالترجمه</strong></a>&nbsp;معتبر و رسمی واگذار کنید. البته انتخاب دارالترجمه معتبر و در عین حال با کیفیت کمی سخت است. بهتر است برای جلوگیری از مشکلات مربوط به ترجمه، قبل از انتخاب دارالترجمه کمی تحقیق کنید و یک دارالترجمه معتبر را برگزینید. استفاده از تجربه سایرین در انتخاب صحیح، مفید خواهد بود.</p><div><br></div>

Website: http://asblog.ir
  Contact the manager of this GroupSpaces group
Category: Other

News & Announcements

خودروهای هیبریدی

Posted by Behrooz Dehghan, Wednesday, 17th June 2020 @ 11:10pm

 • در خودروهای هیبریدی، موتور بنزینی معمولاً کوچک‌تر است. کوچک بودن موتور بنزینی به این معنی است که سوخت کمتری مصرف می‌کنند، سبک‌تر هستند و فقط برای حالت شتاب گرفتن و بالا رفتن از سربالایی به کمک موتور برقی خودروی هیبریدی می‌آیند. این در صورتی است که موتورهای حجیم‌تر، سیلندرهای بزرگ‌تر دارند و درنتیجه باعث ایجاد وزن بیشتر و لذا مصرف سوخت بالاتر می شود.

  سه نوع اصلی خودروهای هیبریدی  خودروی هیبریدی که به وسیله ی موتور احتراقی و انرژی حاصل از آن شارژ می شود.  خودروی هیبریدی که انرژی مورد نیاز جهت ذخیره در باتری ها را از طریق جذب انرژی حاصل از ترمز خودرو به دست می آورد.  خودروی هیبریدی که به صورت مستقل و از درگاه های برق مخصوص شارژ می گردد.

  هایلوکس ۲۰۲۱ در تایلند معرفی شده و بطور ویژه برای منطقه جنوب شرق آسیا و استرالیا ارائه خواهد شد. همانطور که در تصاویر مشاهده می شود در طراحی بدنه و نمای ظاهری بروزرسانی هایی اعمال شده است. در بخش پیشرانه نیز از موتور ۲٫۸ لیتری توربودیزل با ۲۰۱ اسب بخار خروجی و گشتاور ۳۶۹ پوندفوت استفاده شده است. تویوتا ادعا می کند این پیشرانه در مقایسه با نمونه های قبلی برای هایلوکس، دارای کشش بهتر و مصرف سوخت بهینه است.

  هایلوکس یکی از باسابقه ترین و البته مطرح ترین برندهای فعال در کمپانی تویوتا است. این پیکاپ در مدل های تک کابین و دو کابین طی چند دهه عنوان قابل اعتمادترین وانت ژاپنی را همراه خود داشته است. نسل اول این خودرو از ۱۹۶۸ تا ۱۹۷۲، نسل دوم از ۱۹۷۲ تا ۱۹۷۸، نسل سوم از ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۳، نسل چهارم از ۱۹۸۳ تا ۱۹۸۸، نسل پتجم از ۱۹۸۸ تا ۱۹۹۷، نسل ششم از ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۵، نسل هفتم از ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵، نسل هشتم از ۲۰۱۵ تا کنون روی خط تولید قرار دارد. در نسل های مورد اشاره فیس لیفت ها و نسخه های ویژه مختلفی نیز ارائه شده است.

  در ماشین‌های قدیمی که دارای ECU های ساده‌ای هستند، روشن شدن چراغ چک پراید یا هر ماشین دیگری می‌تواند به علت مشکلات سوخت رسانی و جرقه زنی باشد اما در ماشین‌های امروزی روشن شدن این چراغ می‌تواند دلایل مختلفی همچون وجود مشکل در گیربکس، تهویه، موتور، ترمز و غیره داشته باشد.

  باز بودن درب باک منجر به خروج گاز های بنزین شده و همین اتفاق بر روی عملکرد کنیستر نیز اثر خواهد گذاشت و باعث روشن شدن چراغ چک می شود. این مشکل با ۷٫۱۷ درصد در رتبه دوم قرار دارد و هزینه رفع آن نیز در حدود یک دلار می شود.

  از مهم‌ترین تغییرات ظاهر بیرونی رانا پلاس نیز می‌توان به دستگیره‌ها و زه‌های درب هم رنگ بدنه، طرح جدید جلو پنجره، آینه‌های جانبی مجهز به راهنماو چراغ های جلو عقب با طراحی جذاب و به روز اشاره كرد.

زندگینامه بزرگان

Posted by Behrooz Dehghan, Wednesday, 17th June 2020 @ 11:09pm

 • زندگینامه بزرگان

  بنا بر ادعای کتاب دن براون نفر کناری حضرت مسیح ، سمت راست تابلو شام آخر ، با توجه به ظرافت اندام و حالت دست هایش می توان فهمید که زن است به اعتقاد کتاب مذکور این شخص همان مریم مجدلیه (بنا به ادعای کتاب همسر حضرت مسیح) است.

  سال ها، نظریه پردازان آماتور و تاریخ نویسان هنر معتقد بودند که تابلو ” شام آخر تصاویر پنهانی در خود دارد.

  «الیف شافاک» به تأثیر از سفرهای متعددش و علم گسترده‌اش آثاری را نوشته است که به بیش از سی زبان دنیا ترجمه ‌شده‌اند. او پرمخاطب‌ترین نویسنده‌ی زن ترکیه است و کتاب‌هایش جزو فهرست پرفروش‌های ایران نیز قرار دارد.

والپیپر

Posted by Behrooz Dehghan, Friday, 5th July 2019 @ 7:31pm

 • ساخت وبلاگ

  آکورا نخستین شرکت ژاپنی است، که تولید اتومبیل‌های لوکس را در دستور کار خود قرار داد. پیش از شکل‌گیری برند آکورا، هدف اول شرکت‌های خودروسازی ژاپنی، تولید خودرو با حداقل هزینه بود. امروزه بزرگترین رقبای آکورا، دو شرکت لکسوس (با مدیریت تویوتا) و اینفینیتی (با مدیریت نیسان) می‌باشند.

   تعدادی عکس بک گراند (wallpaper) خیلی قشنگ و خوشگل از جوجه های بامزه و باحال در قسمت والپیپر حیوانات سایت

  زبان این پرندگان بسیار دراز است و بسته به گونه دارکوب تا حدود ۱۰ سانتی متر نیز میرسد. زبان برخی گونه های این پرنده تا دو سوم بدنشان نیز میرسد!

  در انتهای زبان پرنده این پرنده گیرنده های حسی بسیار قوی وجود دارد که سبب میشود دارکوب کوچکترین حرکات حشرات و کرم های درختان را به وسیله ی زبان خود احساس کند.

  رئیس بخش روابط عمومی هوندا آقای Sage Marie در ارتباط با این خودرو می‌گوید: NSX اگرچه شبیه NSX اصلی نیست اما راه درستی را در پیش گرفته است و این صنعت را به جهت جدیدی سوق می‌دهد. درحالی‌که NSX اصلی و قدیمی بسیاری از سوپرکار ها را وادار به ارائه‌ی کارایی هیجان‌انگیز با وزن کم، اطمینان بالا و سهولت رانندگی کرد، ماشین آکورا NSX سطح جدیدی از تکنولوژی هیبریدی و توانایی هندلینگ را به نمایش گذاشته است.

  به‌لطف پیشرانه‌ی ۸ سیلندر V شکل ۴ لیتری تویین توربوشارژ که از آلمان و مهندس‌های AMG رسیده است، ونتیج جدید بیش از ۵۰۰ اسب‌بخار قدرت در اختیار دارد. گرندتورر خوش‌ساخت استون مارتین برای انتقال قدرت پیشرانه‌ی V8 به چرخ‌های عقب از جعبه‌دنده‌ی خودکار ZF استفاده می‌کند؛ بسیاری از طرفداران، نبود جعبه‌دنده‌ی دستی در ونتیج را یک نقص بزرگ می‌دانستند. اما حالا مدیران ارشد استون مارتین با نسخه‌ی AMR، به درخواست این افراد پاسخ داده‌اند.

Create a site like this for your own group.
Take a Tour or Sign Up

Members

Events

October 2020
 
« »
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

hi

Powered by GroupSpaces · Terms · Privacy Policy · Cookie Use · Create Your Own Group