articlsubmit

En Çok Satılan Jartiyer Modelleri

Jartiyer kullanmak hem kendinizi çekici hissetmenizi hem de rahat etmenizi sağlar. Bu anlamda çok kullanışlı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Kumaş bantların bir araya getirilmesinden oluşan jartiyerler şimdilerde daha çok aksesuar olarak kullanılır.

Kadınlar uzun yıllardan beri etek ve elbise giymeyi severler. Günlük hayatlarında etek ve elbise modellerine sık sık yer verdiklerinden dolayı çorap giymeleri de gerekir. İşte jartiyer ile bu çoraplar tutturulur. Böylece külotlu çorapların rahatsızlığına katlanmanız gerekmez. Üstelik bu şekilde kendinizi çok daha çekici ve kadınsı hissedersiniz.

Jartiyer Nasıl Seçilir?

Fantazi iç giyim ürünlerinden bir tanesi olan jartiyer, doğru şekilde seçilirse kurtarıcı nitelikte olabilir. Örneğin jartiyerin bedeninin sizin beden ölçülerinizle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Alt beden ölçünüzü biliyorsanız, bu ölçüye göre jartiyer satın alabilirsiniz. Aksi takdirde sizi sıkar ya da bol geldiği için oturmaz.

Seçtiğiniz jartiyer sade bir model olabileceği gibi dantelli ve iddialı bir model de olabilir. Bu tamamen sizin nasıl hissettiğiniz ve jartiyeri hangi amaçla kullandığınız ile ilişkili bir seçimdir. Eğer gece kıyafeti olarak tercih edecekseniz kırmızı ve dantelli bir jartiyer seçmeniz uygun olur. Sevdiğiniz renkler yanında teninizle uyumlu olacak bir jartiyere yönelmeniz daha doğru olur.

Jartiyer Nasıl Kullanılır?

Gecelik ve jartiyer gibi ürünler yıllardır kadınların gardıroplarında yer almıştır. Bu ürünler ile kadınlar evdeki ve yatak odalarındaki şıklıklarını da korurlar. Kadınsı hissetmek için bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte jartiyer kullanışlı da bir üründür.

Jartiyer ilk görüşte size karmaşık ve giyilmesi zor bir ürünmüş gibi görünebilir. Fakat bir kere giydikten sonra aslında ne kadar pratik olduğunu anlarsınız. Jartiyer giydiğinizde boyu uygun bir çift çorap tercih etmeniz gerekir. Çorabı önce giyerseniz işiniz daha kolay olur.

Dilediğiniz renkte tercih ettiğiniz çoraplarınızı giydikten sonra jartiyerin belinize gelecek kısmını takmanız gerekir. Belinize iyice oturduğuna emin olduktan sonra şerit halinde uzanan parçalarını çoraplarınızın önü ve arkasıyla denk getirip klipslemelisiniz. Böylece jartiyerinizi giymiş olursunuz. Geriye bu kombinle uyumlu olan elbisenizi ya da eteğinizi giymek kalır. Gece hayatında ise yalnızca gecelikle beraber kullanabilirsiniz.

Hangi Jartiyer Modelleri Daha Popülerdir?

Jartiyer modelleri arasında farklılığı oluşturan detaylardır. Asıl olarak hepsinin kalıbı benzerdir. Renk, dantel detayları, tül detayları gibi ufak farklılıklar bulunur. Burada tek önemli olan sizin zevkinizdir. En çok satılandan ziyade sizin en çok beğendiğiniz jartiyer modelini satın almanız önemlidir.

Nasıl ki bikini satın alırken ten renginiz ile olan uyumuna dikkat ediyorsanız, jartiyer satın alırken de aynı duruma dikkat etmelisiniz. Örneğin krem rengi ya da sarı renkleri açık tenli hanımlar için uygun olmaz. Ya da mor renkte bir jartiyer koyu tende yeterince kendini göstermeyebilir. Bu gibi detaylara dikkat ettiğiniz zaman size en uygun jartiyer modelini kolaylıkla bulabilirsiniz.

Jartiyer Ne Amaçla Kullanılır?

Jartiyerin günümüzdeki asıl kullanım amacı aksesuar olmuştur. Ancak geçmişe baktığımızda jartiyerin külotlu çoraba bir alternatif olarak kullanıldığını görürüz. Dilerseniz siz de eski yıllardaki alışkanlıkları devam ettirebilir ve külotlu çorap giymek yerine jartiyer kullanabilirsiniz.

Külotlu çorap teninizin hava almasını engellediği için aslında son derece rahatsız ve sağlıksızdır. Tüm gün üzerinizde kalan külotlu çorap bunalmanıza ve kaşıntı hissetmenize sebep olur. Teninizin hava almaması ise oldukça can sıkıcı olabilir. Bu nedenle jartiyer kullanmak çok daha rahattır.

Jartiyeri gece ya da gündüz farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Gece giyindiğiniz zaman amaç jartiyeri aksesuar olarak kullanmak olur. Bu şekilde kendinizi çok daha çekici hissedersiniz. Gecelikle beraber ya da tek başına kullanabilirsiniz. Gündüzleri ise daha çok külotlu çoraba alternatif bir ürün olarak rahatlığı nedeniyle jartiyer çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

En Şık Jartiyer Modelleri

Jartiyer modellerinin hepsi birbirinden şık ve iddialıdır. Kadınsı hissetmek için son derece uygun ürünlerdir. Bu nedenle her kadının gardırobunda birkaç tane jartiyeri bulunmalıdır.

Jartiyeri mutlaka iddialı renklerde seçmek zorunda değilsiniz. Beyaz ve siyah gibi klasik renklere yönelerek son derece şık jartiyer modeli tercihleri yapabilirsiniz. En şık jartiyer modelleri için https://www.ifondi.com/  sitesine göz atabilirsiniz. Sitede jartiyer dışında birbirinden şık mayo ve bikini modelleri de bulunur.


articlsubmit

Powered by GroupSpaces · Terms · Privacy Policy · Cookie Use · Create Your Own Group