Bengkel INTACT: Action Business Plan anjuran INSKEN (2 hari)

  • Monday, 15th August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Tuesday, 16th August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Wednesday, 17th August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Thursday, 18th August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Monday, 22nd August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Tuesday, 23rd August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Wednesday, 24th August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Thursday, 25th August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Monday, 29th August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Tuesday, 30th August 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Friday, 9th September 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Saturday, 10th September 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Wednesday, 14th September 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Wednesday, 21st September 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Thursday, 22nd September 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Tuesday, 27th September 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Wednesday, 28th September 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Thursday, 29th September 2016 at 8:30am - 5:30pm
  • Friday, 30th September 2016 at 8:30am - 5:30pm

Location: (Seluruh Malaysia - RUJUK KETERANGAN)

This event is in the past.



Pengenalan

Rancangan perniagaan adalah dokumen penting yang disediakan sebagai panduan halatuju perniagaan. Tanpa perancangan yang sistematik ia akan melemahkan operasi syarikat secara keseluruhannya. Program ini bertujuan membimbing usahawan memperkukuhkan dan memperbaiki strategi pengurusan perniagaan secara strategik. 

Di akhir kursus, peserta akan dapat:

  • Merancang pengurusan pentadbiran, pemasaran, operasi dan kewangan
  • Mengenalpasti strategi pengurusan bagi menambahbaik perniagaan
  • Menyediakan rancangan perniagaan yang berkesan dan praktikal
  • Mengukur kecekapan pengurusan perniagaan dan kedudukan kewangan

Apa yang dipelajari:

  • Format rancangan perniagaan yang sistematik
  • Pelan perancangan pentadbiran, pemasaran, operasi dan kewangan

  Untuk mendaftar, sila ke laman web rasmi INSKEN:

www.insken.gov.my/pendaftaran


ANJURAN
:-

Institut Keusahawanan Negara (INSKEN)
Tingkat 2, Menara Surian, 
No. 1, Jalan PJU 7/2, 
Mutiara Damansara, 
47810 Petaling Jaya,
Selangor Darul Ehsan

Tel: +603-7848 8800
Faks: +603-7848 8900

Category:
Education - Workshop

Comments

Who's coming? See all

No responses yet.

Export to your calendar


BizMalaysia.net

Powered by GroupSpaces · Terms · Privacy Policy · Cookie Use · Create Your Own Group