News and Announcements

Kursus Penyediaan Produk IKS & Prosedur ke Pasaraya Besar AOEN Big (Hypermarket)

  • Tuesday, 14th October 2014 at 2pm - 5pm
    Location: Koperasi Usahawan Groom Big Pulau Pinang, No. 3 Tingkat 1, Jln Paya Keladi 2, Tmn Paya Keladi Business Centre, Kepala Batas, SPU


    Tempat: Pejabat Koperasi Usahawan Groom Big Pulau Pinang
    Lokasi: No. 3 Tingkat 1,…

    • 3 people attended

MUAH #WomenWOW (3dis14)

  • Wednesday, 3rd December 2014 at TBD
    Location: Pulau Pinang (TBD)



    Stay tuned!

    Sementara tu, sila LIKE laman Facebook MUAH:…

    • 1 person attended

BOB 123 @ Penang - Bengkel Mini Pengurusan dan Pemasaran Bisnes secara Dalam Talian Untuk PKS (15okt14)

  • Wednesday, 15th October 2014 at 8:30am - 4:30pm
    Location: Bumiputera One Stop Centre, Aras Bawah, Bangunan Persekutuan Pulau Pinang, Jalan Anson, George Town

    TEMPAT TELAH PENUH DENGAN PENGESAHAN PESERTA BERIKUT:-

    En Zulkifli En Mohamad…
    • 7 people attended

Meet-up KATpenang @ Bandar PERDA (14 OKT 2014)

  • Tuesday, 14th October 2014 at 5pm - 6:30pm
    Location: Pusat Tuisyen Wira Bakti, 24, Tingkat 1, Lorong Perda Utama 4, Bandar PERDA, Bukit Mertajam, Seberang Perai

    Sesi taklimat & perbincangan projek KATpenang - Kolektif Akademi Termaju (Advanced Academy…

    • 6 people attended

Bengkel Membina Laman Blog Perniagaan Untuk Koperasi (20-21okt14)

  • Monday, 20th October 2014 at 9am - 5:30pm, Tuesday, 21st October 2014 at 9am - 5:30pm
    Location: Maktab Koperasi Malaysia, Petaling Jaya

    Tiada yuran dikena untuk anggota mana-mana koperasi - sila hubungi Sekretariat koperasi…

Technology Update: Google Marketing for Business @ MKM-PJ (16okt14)

  • Thursday, 16th October 2014 at 9am - 12:30pm
    Location: Maktab Koperasi Malaysia, Petaling Jaya



    Tiada yuran dikena untuk anggota mana-mana koperasi - sila hubungi Sekretariat…

    • 1 person attended

7th Annual Global Entrepreneurship Week (GEW 2014 - 17-23nov)

  • Monday, 17th November 2014 (all day), Tuesday, 18th November 2014 (all day), Wednesday, 19th November 2014 (all day), Thursday, 20th November 2014 (all day), Friday, 21st November 2014 (all day), Saturday, 22nd November 2014 (all day), Sunday, 23rd November 2014 (all day)
    Location: Worldwide

    Global Entrepreneurship Week is the world’s largest celebration of the innovators and…

    • 1 person attended

Seminar "ICT for Growth" @ DPU-USM (14okt14)

  • Tuesday, 14th October 2014 at 9:30am - 1pm
    Location: Dewan Persidangan Universiti, USM, Pulau Pinang

    8 Oktober 2014

    Tuan,

    Sukacitanya dimaklumkan bahawa perkara di atas…

    • 1 person attended

myCombo Promotion (17 JUN - 24 DIS 2014)

  • Wednesday, 24th December 2014 (all day)
    Location: ONLINE


    myCombo Promotion

    Tuesday, 17 June 2014

    Do you have a .com domain name?

MYNIC Domains SALE (11 SEP - 9 NOV 2014)

  • Sunday, 9th November 2014 (all day)
    Location: ONLINE

    It's time for us to pay back your loyalty and support towards .MY



    This…

Perjumpaan Bersama Presiden NEF @ USM Pulau Pinang (9okt14)

  • Thursday, 9th October 2014 at 2:30pm - 3:30pm
    Location: Kompleks Eureka, Universiti Sains Malaysia, Pulau Pinang

    SILA SAHKAN KEHADIRAN DENGAN MEMILIH SATU ATAU LEBIH TIKET (UNTUK PENYERTAAN BERKUMPULAN…

HALFEST 2014 @ MINES Seri Kembangan (3-7sep14)

  • Wednesday, 3rd September 2014 at 10am - 7pm Sunday, 7th September
    Location: Pusat Pameran MINES, Seri Kembangan, Selangor



    Daripada pengasas MIHAS. Kami bawakan kepada anda EKSPO MAKANAN TERBESAR MALAYSIA…

    • 1 person attended

Sesi Permohonan SUPERB ke-3 (18jul-3ogos2014)

  • Sunday, 3rd August 2014 at 12am - 5pm
    Location: ONLINE





    INFO:

    PERMOHONAN: http://superb.teraju.gov.my

SME Innovation Challenge 2014 (5jul-10ogo14)

  • Sunday, 10th August 2014 (all day)
    Location: (ONLINE)

    Take your business to the next level with the SME Innovation Challenge 2014. Stand a chance…

Entrepreneur 360°

  • Thursday, 17th July 2014 at 9am - 3pm
    Location: MYNEF, Empire Damansara, Petaling Jaya, Selangor

    Thursday,…

    • 5 people attended

SME Week @ Minggu PKS 2014 (21-27jun)

  • Monday, 16th June 2014 (all day), Saturday, 21st June 2014 (all day), Monday, 23rd June 2014 (all day), Thursday, 26th June 2014 (all day)

    Minggu PKS adalah satu program tahunan yang merupakan inisiatif di bawah Majlis Pembangunan PKS…

    • 1 person attended

M.U.A.H @ Kedah #1 - Jom Travel!

  • Sunday, 1st June 2014 at 2:30pm - 5:30pm
    Location: Mini RTC Bukit Tukang Jusoh, Kota Kuala Muda, Kedah

    Program perjumpaan MUAH - "Meet, Unite, Accelerate Help" untuk memperkasa…

    • 2 people attended

myNEF ICT & Creative Awareness Forum ( MICAF ) 2014 @ Koridor Utara

  • Monday, 26th May 2014 at 8am - 5pm
    Location: Park Avenue Hotel, Sungai Petani, Kedah

    EMPOWERING ICT & CREATIVE ENTREPRENEURS

    To build up entrepreneurs successes…

TM SME BizFest 2014 @ Penang

  • Thursday, 22nd May 2014 at 8:30am - 5pm
    Location: Hotel Equatorial, Bukit Jambul, Pulau Pinang



    Programme:-

    22 MAY 2014

    Equatorial Hotel,
    Jalan Bukit Jambul,…

    • 4 people attended

Seminar Pemerkasaan IT (anjuran MARA SPU)

  • Thursday, 15th May 2014 at 8am - 5pm
    Location: Malaysia Productivity Corporation, Kepala Batas, Pulau Pinang

    SEMINAR ANJURAN PEJABAT…

    • 3 people attended

BizMalaysia.net

Powered by GroupSpaces · Terms · Privacy Policy · Cookie Use · Create Your Own Group