News and Announcements

Majlis Penerangan 3PTEB Pulau Pinang @ Butterworth (5mac15)

  • Thursday, 5th March 2015 at 2pm - 6pm
    Location: Bangunan PERDA, Lorong Kg Gajah 2, Butterworth, Seberang Perai

    MAJLIS PENERANGAN PLAN PELAKSANAAN PEMERKASAAN & TRANSFORMASI EKONOMI BUMIPUTERA (3PTEB)…

BENGKEL Warisan Perniagaan Melayu @ USM Pulau Pinang (25feb15)

  • Wednesday, 25th February 2015 at 1:30pm - 5pm
    Location: USM Graduate School of Business

    Fasilitator: Dr Ellisha Nasruddin
     

     AGENDA BENGKEL
      1.45 –…
    • 6 people attended

.xyz FIESTA - FREE Domain worth RM50, NO purchases needed! (23-28 FEB 2015)

  • Monday, 23rd February 2015 (all day), Tuesday, 24th February 2015 (all day), Wednesday, 25th February 2015 (all day), Thursday, 26th February 2015 (all day), Friday, 27th February 2015 (all day), Saturday, 28th February 2015 (all day)
    Location: http://1malaysia.xyz

    For every website,everywhere



    It's instinctive. It's natural. It makes…

    • 3 people attended

BENGKEL: Cross-platform Mobile applications Development @ KHTP (23-27feb15)

  • Monday, 23rd February 2015 at 9am - 5pm, Tuesday, 24th February 2015 at 9am - 5pm, Wednesday, 25th February 2015 at 9am - 5pm, Thursday, 26th February 2015 at 9am - 5pm, Friday, 27th February 2015 at 9am - 5pm
    Location: Kulim Hi-Tech Park Business Centre, Kedah


    Kursus lengkap buat aplikasi Android untuk diterbitkan di Google Play Store.

Mesyuarat Agung Tahunan NEF 2015 @ PJ (28mac15)

  • Saturday, 28th March 2015 at 9:30am - 1pm
    Location: Ground Floor, Block E6, Empire Damansara, Jln PJU 8/8A, Damansara Perdana, 47820 Petaling Jaya, Selangor

    AHLI BIASA BERDAFTAR-

    PERSATUAN…

Karnival Mini PENBEX 2015 @ Bertam (19-22feb15)

  • Thursday, 19th February 2015 (all day), Friday, 20th February 2015 (all day), Saturday, 21st February 2015 (all day), Sunday, 22nd February 2015 (all day)
    Location: Vision Park, Bertam Perdana, Seberang Perai Utara

    Sebuah prelud ke PenBEX - Ekspo Usahawan Bumiputera Pulau Pinang 2015 ....


Majlis Pembukaan KAFE Ibrahim (Satay King) @ Teluk Kumbar, PP (15feb15)

  • Sunday, 15th February 2015 at 1pm - 3pm
    Location: 24, Tingkat Teluk Kumbar 4, Bandar Baru Teluk Kumbar, Bayan Lepas, Pulau Pinang




    Jemput beramai-ramai!

    Untuk pertanyaan, hubungi En. Jamil -…

    • 10 people attended

KURSUS: IB(D)BK211 - Perniagaan Sistem Francais (9-12feb15)

  • Monday, 9th February 2015 at 9am - 4:30pm Thursday, 12th February
    Location: Maktab Koperasi Malaysia, Petaling Jaya, Selangor

    Assalamualaikum Wbt dan Salam 1 Koperasi,

    YBhg. Tn Sri, Dato', Datin, Tuan, Puan,

    • 3 people attended

MaGIC Academy : The Power of Validation (7feb15)

  • Saturday, 7th February 2015 at 10am - 4pm
    Location: MaGIC (Malaysian Global Innovation & Creativity Centre), Cyberjaya, Selangor
    More workshops brought to you by MaGIC Academy   …

MBA-ict: Mulakan Biz Anda @ USM Engineering (6-8mac15: 3-HARI)

  • Friday, 6th March 2015 at 2pm - 6:30pm Sunday, 8th March
    Location: Pusat Penyelidikan Sains & Kejuruteraan (SERC), Kampus Kejuruteraan Universiti Sains Malaysia (USM), Nibong Tebal, Seberang Perai, Pulau Pinang

    MBA-ict kembali !!


     

    Belajar bagaimana mencipta perniagaan…

Seminar Biz Info SUPERBXCEL @ Koridor Utara

  • Tuesday, 3rd February 2015 at 9am - 5pm, Wednesday, 11th March 2015 at 9:30am - 5:30pm
    Location: (RUJUK KETERANGAN)

    Salam 1 Malaysia.

     
    Sukacita dimaklumkan bahawa New Entreprenerus Foundation…

    • 4 people attended

BOB 3.0 @ PP - Bengkel "Online Biz" BCS-'Bina, Cakna, Skala' utk Usahawan/PKS (2-hari)

  • Monday, 19th January 2015 at 8:30am - 4:30pm, Tuesday, 20th January 2015 at 8:30am - 4:30pm, Saturday, 24th January 2015 at 8:30am - 4:30pm, Sunday, 25th January 2015 at 8:30am - 4:30pm, Thursday, 29th January 2015 at 8:30am - 4:30pm, Friday, 30th January 2015 at 8:30am - 4:30pm, Thursday, 5th February 2015 at 9am - 5pm, Friday, 6th February 2015 at 9am - 5pm
    Location: Biz ClubHouse @ 59 Krystal Garden, Jalan Rumbia, Bukit Jambul, Pulau Pinang

    BOB kembali lagi... kali ini dengan versi 3-dalam-1: Bina, Cakna, Skala!

    TIKET-TIKET…

    • 1 person attended

Majlis Taklimat Program Latihan MKM 2015 @ George Town (17jan15)

  • Saturday, 17th January 2015 at 9am - 1pm
    Location: Georgetown City Hotel, 1-stop Midland Park, Jalan Burmah, Pulau Pinang

     

    Rujukan Tuan  :
    Rujukan Kami  : MKMCU/100/01(35)

    • 3 people attended

IT(D)P124: Reka Grafik Adobe Photoshop @ MKM PJ (4-6feb15)

  • Wednesday, 4th February 2015 at 9am - 4:30pm, Thursday, 5th February 2015 at 9am - 4:30pm, Friday, 6th February 2015 at 9am - 4:30pm
    Location: Maktab Koperasi Malaysia, Petaling Jaya

    Semua permohonan mestilah dibuat dengan menggunakan borang permohonan kursus vang disediakan…

Startup Weekend George Town (16-18jan15)

  • Friday, 16th January 2015 at 6:30pm - 9pm Sunday, 18th January
    Location: Han Chiang College, Jalan Lim Lean Teng, Pulau Pinang

    A Big Start In The New Year


    Having a business idea and wanna make a…

SUPERBxcel 1-to-1 Coaching @ Koridor Utara

  • Wednesday, 21st January 2015 at 9am - 6pm, Wednesday, 4th February 2015 at 9am - 6pm, Tuesday, 10th February 2015 at 9am - 6pm, Wednesday, 11th February 2015 at 9am - 6pm, Thursday, 23rd April 2015 at 9am - 6pm, Wednesday, 6th May 2015 at 9am - 6pm
    Location: Rujuk KETERANGAN

    TARIKH-TARIKH & TEMPAT (UNTUK USAHAWAN YANG TELAH DISAHKAN PENDAFTARAN SAHAJA):-

    • 11 people attended

SEMINAR: The Art & Science of Avoiding Wrongful Dismissal (28jan15)

  • Wednesday, 28th January 2015 at 8am - 11am
    Location: Bayview Hotel Georgetown, 25-A Lebuh Farquhar, 10200 PULAU PINANG


    Event Agenda.

    8.15am Guest Arrival 8.30am Registration and Breakfast.  9.00am…
    • 5 people attended

CABUTAN BERTUAH Ulang Tahun PERTAMA Portal BIZMALAYSIA.NET (29dis14)

  • Monday, 29th December 2014 at 12am - 11:30pm
    Location: ONLINE - http://bizmalaysia.net/updateprofile

    DUA HADIAH LUCKY DRAW ULANGTAHUN PERTAMA PORTAL BIZMALAYSIA.NET TENGAH MALAM  Isnin 29 DIS…

    • 3 people attended

PROMOSI hujung tahun 2014: 'WEB/E-MAIL Hosting PERCUMA dengan Nama Domain COM.MY/.MY

  • Wednesday, 31st December 2014 at 12am - 4:30pm
    Location: ONLINE

    Business class Email - PERCUMA dengan pendaftaran nama domain baharu COM.MY / .NET.MY /…
    • 1 person attended

Seminar Perkongsian Hasil Penyelidikan 2014 @ MKM Petaling Jaya (22-23dis)

  • Monday, 22nd December 2014 at 8am - 2pm Tuesday, 23rd December
    Location: Maktab Koperasi Malaysia, Petaling Jaya, Selangor

    Assalamualaikum Wbt dan Salam 1 Koperasi,

    YBhg. Tan Sri/Dato'/Datin/ Tuan/Puan,


BizMalaysia.net

Powered by GroupSpaces · Terms · Privacy Policy · Cookie Use · Create Your Own Group